O SPOLEČNOSTI

Reklamní tiskárna sedmik s. r. o.

Sortiment naší výroby je velice rozmanitý. Zhotovíme Vám grafický návrh dle Vašich požadavků, tento návrh vytiskneme na letáky, natiskneme firemní vizitky, laserem zhotovíme kvalitní štočky do všech typů razítek. Pro Vaši propagaci a na Vaše výrobky Vám vytiskneme různé druhy a tvary samolepek, případně přímo potiskneme výrobky.

Dále provedeme polepení auta, zhotovíme informační systém ve firmě, reklamní billboard a označíme Vaši firmu firemní vlajkou. Pro Vaše zaměstnance zhotovíme potisk na trička, čepice, montérky. Vašim zákazníkům dodáme reklamní předměty s potiskem, dle Vašeho výběru z našich stránek a katalogů.

Pro Vaše sportovní vyžití, Vám zhotovíme dresy různého účelu – hokejové, fotbalové, basketbalové, volejbalové, cyklistické, motokrosové. V současné době je k dispozici speciální interaktivní servis, kde je možná navrhnout barvy a čísla na dresech a potom poslat přímo našemu grafikovi.

Novinkou je potisk hokejových puků, které zhotovujeme do zahraničí a pro naši extraligu. Na puku můžete mít například fotografie hráčů celého mužstva, které Vám zarámujeme do proskleného dřevěného rámečku.

Koncem roku 2004 byla dokončena dostavba nových prostor firmy, které nám zajistily pro naše zákazníky a zaměstnance potřebný kvalitní servis. Bylo vybudováno prostorné parkoviště, nákladní rampa pro různé druhy aut a vybudován bezbarierový vstup s výtahem do každého poschodí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci s Vámi.

PARTNEŘI