DESIGN A VÝROBA SPORTOVNÍ A VOLNOČASOVÉ KOLEKCE 

NOVINKOU v našem sortimentu služeb je design a výroba sportovní a volnočasové kolekce oděvů a doplňků.

Tyto kolekce se navrhují speciálně pro firmy, sportovní týmy, nebo pro sportovně založené spotřebitele, kteří mají smysl pro styl, módu a originální design.

Navrhujeme a vyrábíme kolekce sportovních oděvů a doplňků z výjimečných funkčních materiálů, za příznovou cenu s originálním designem v podobě moderních potisků apod.

Sortiment naší kolekce zahrnuje

oděvy:   tílka, trička, polokošile, šortky, teplákové soupravy, mikiny, tepláky, bundy, vesty, dresy dle konkrétního typu sportu, plavky

doplňky: tašky, šály, šátky, nákrčníky, opasky, čepice, rukavice

Ke kolekci Vám také vyvzorujeme parfém ve stejném designu. Vůni parfému si vyberete dle konkrétní nabídky.

 Technologie a materiály

Nejatraktivnější a nejvyhledávanější způsob moderního potisku na textílie, je technologie sublimačního tisku. Touto technologií zhotovujeme trička, polokošile, mikiny, kraťasy, tepláky, dresy, plavky a různé další doplňky jako například nákrčníky, tašky, polštářky, šály, vlajky, apod.

Sportovní kolekce oděvů s celopotiskem zhotovujeme z funkčních materiálů DRY-CLIM, COOL-DRY.

Dry-Clim poskytuje sportovci maximální pohodlí a komfort. Tkaniny s technologií DRY CLIM jsou složeny z dvou funkčních povrchů. Vnitřní plocha je tvořena ze speciálních vláken.  Tyto vlákna umožňují unikání vlhkosti a jsou zárukou dobré prodyšnosti. Vnější povrch se skládá z mikrovláken, které odvádí vlhkost na povrch, kde se rychle odpařuje.

Cool-Dry vlákna zajišťující volný přístup vzduchu k pokožce a přirozenou tepelnou regulaci organismu člověka. CoolDry technologie odvádí vlhkosti od těla na povrch materiálu a následně se odpařují.

Materiál se příjemně nosí a potisk je zafixován přímo v něm, takže jsou zachovány jeho vynikající termoregulační vlastnosti.

Bližší informace  Vám sdělíme po zaslání poptávky.